Милка Пенчева, кандидат за кмет на с. Бели Осъм: Искам да продължа да работя за доброто на селото!
МЕСТНИ ИЗБОРИ 2019, ПЛАТЕНА ПУБЛИКАЦИЯ
През изминалия мандат успяхме да направим:
1. Подпорна стена и асфалтиране на голямо
свлачище в горния край на ул. "Зеленика"
2. Ремонт на покрива на стария общински дом на
центъра
3.!-->!-->!-->!-->!-->!-->!-->!-->!-->…