Кметът на Угърчин сред отличниците в конкурса „Кмет на годината”
Станимир Петков, кметът на Угърчин, е сред наградените български градоначалници в националния конкурс „Кмет на годината” за мандат 2015-2019. Наградите бяха връчени тази вечер на официална церемония в НДК. Кметът на Угърчин се окичи с!-->…