8 са новите положителни случаи на COVID-19 в област Ловеч
На 13 февруари на територията на Област Ловеч са диагностицирани 8 нови положителни случая за COVID-19, от които четирима хоспитализирани. Разпределени са, както следва:
За община Ловеч – 2 случая
двама мъже на 68г. и 79г. от!-->!-->!-->!-->!-->…