ПРЕДСТОЯЩО! Футболен турнир за КУПАТА НА КМЕТА на УГЪРЧИН

В периода от 28 май до 29 май ще се проведе за първи път футболен турнир за купата на Кмета на Угърчин. В него ще вземат участие 8 отбора от област Ловеч – 1 отбор от Угърчин, 1 отбор от Троян, 3 отбора от Ловеч и 3 отбора от Тетевен.

Началото на срещите ще бъде в 18:00 на 28 май като ще се играят на новоизграденото игрище за футбол в Угърчин.  Съботният ден ще започне от 9:00 докато се изиграят всички срещи докрай.

Схемата на турнира е с две групи по 4 отбора, играе се всеки срещу всеки – 2 полувремена по 15 минути.

Фаза две полуфинали ще играят завършилия първи от група А срещу втория от група Б, и съответно втория от А срещу първия от Б.

Мач за трето място и накрая финал в елиминационната фаза,  мачовете ще бъдат по две полувремена по 20 минути.

За I, II и III място с подсигурени купи и медали от Община Угърчин като ще има и много индивидуални награди за футболистите като например: „За най-добър вратар“, „Най-добър нападател“, „Голмайстор на турнира“, „Най-красив гол“ и т.н.

Заповядайте да се насладите на футболния турнир за КУПАТА НА КМЕТА НА УГЪРЧИН на 28 и 29 май! Организатор Община Угърчин и С.К. Тракиец – Угърчин.