Министърът на околната среда и водите Ивелина Василева откри днес в Ловеч третото стъпало на…
Министърът на околната среда и водите Ивелина Василева откри днес в Ловеч третото стъпало на Градската пречиствателна станция. Заедно с кмета Минчо Казанджиев тя преряза лентата на новото съоръжение.
Така днес на официалната церемония бяха…