Областни щабове в страната затягат мерките
20 области вече са в тъмночервената зона
Още областни щабове затягат мерките срещу пандемията на локално ниво. След като вчера столицата спря плановите операции и прием, днес това ограничение въвеждат и в Благоевград и в Кюстендил.!-->!-->!-->…