Банев обмислял гладна стачка в ареста, страх го било от „новичок“
Отново съм човек, а не г-н Банев – началникът, шефът, „държавата”, пише бизнесменът от ареста във Франция В софийския следствен арест може би ще започна гладна стачка за пречистване на паметта и за предпазване от „новичок”. Това съобщава на последователите си в във Фейсбук Николай Банев, който е зад решетките със съпругата си Евгения. Двамата […]