Председателят на Общински съвет – Тетевен Мария Стойчева и Зам.-кметът Борис Врабевски присъстваха на откриването на Център по екология в Националната ПГГСД „Сава Младенов“ – гр. Тетевен
На 26 юни 2019 г. в Националната професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване „Сава Младенов“ – гр. Тетевен бе открит Център по екология. На официалната церемония присъстваха Председателят на Общинска фондация „Тома Васильов“ – гр. Тетевен и Председател на Общински съвет – Тетевен – Мария Стойчева, Зам.-кметът на Община Тетевен – Борис Врабевски, Председателят […]