Скандален Кмет унищожи туризма! Какъв туризъм, к’ви пет лева, в село Орешак няма …
В с.Орешак няма една работеща чешма в обществените територии, нито поддържан парк или градинка като място за социални контакти, няма една обществена тоалетна, няма и нито една пейка , а защо ли?!!! Защото Кметът Терзиев не е участвал в нито един проект за безвъзмездна помощ от европейските програми! Така Орешак загуби повече от десет години […]