Метежниците пак блокират кръстовището на Румънското посолство – реват, че няма полиция да ги пази
Безделниците, които всяка вечер се разхождат с бира в ръка из софийските улици, продължават с терора над обикновените граждани. Тази вечер метежниците на ДеБъ, Христо Иванов и надъхвани с вдигнат юмрук от Румен Радев, отново се отправиха на поход към булевард „Ситняково“. Там агитка от лумпени облечени с черни тениски и бири в ръце, прави […]