Вълчев: Гимназиите в „червените зони“ трябва да продължат дистанционно
Образователният министър увери, че учебната година няма да бъде обявена за нулева „След 11 ноември онлайн обучението ще продължи само в някои области, тоест локално. Гимназиите в „червените зони“ трябва да продължат дистанционно. Висшите учебни заведения сами ще решават как да продължат лекциите“. Това обяви в ефира на „Неделята на NOVA“ образователният министър Красимир Вълчев. Според […]