Областният щаб реши: Възстановяват се присъствените учебни занятия в гимназиален етап на обучение в област Ловеч от 12 ноември
Възстановяват се присъствените учебни занятия за учениците от гимназиален етап на обучение на територията на област Ловеч, считано от 12.11.2020 г. Това реши Областният щаб по здравеопазване след проведено неприсъствено заседание на 10 ноември. На всички членове са изпратени материали, свързани с обсъжданите теми – Писмо на министъра на образованието и науката с ясни указания […]