Температурите падат с до 25 градуса в края на седмицата
В понеделник в София беше отбелязан температурен рекорд В края на седмицата температурите ще паднат с 20-25 градуса. Това обяви в студиото на „Здравей, България” климатологът Симеон Матев. „В момента времето не е февруарско, не е мартенско, а е априлско. Вчера термометрите отбелязаха 22 градуса в някои части на страната. В София температурата достигна 16,1 градуса, […]