ГЕРБ се вдигат на протест!
Преди броени минути депутати от ГЕРБ съобщиха, че в петък /19 март/ в 9.00 часа се събират пред Министерски съвет на протест. Анна Александрова – народен представител от ГЕРБ: В защита на демокрацията, в името на бъдещето на България, в името на това децата ни да не живеят в тоталитарна държава! Оставка на правителството на […]